Wizyta w Radiu Maryja 11.09.2015

11 września tego roku autor bloga wystąpił w Radiu Maryja, w programie „Czas wzrastania”. W studiu rozmawiali Paweł Kostowski, Tomasz Szafrański, Mateusz Budnik, Monika Jakutowicz, Marysia Sołtyk i prowadzący o. Marcin Krupa. Poniżej skrót dotyczący tematyki bloga oraz link do nagrania z całej audycji.

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/czas-wzrastania-ale-kino/

Reklamy

2 myśli na temat “Wizyta w Radiu Maryja 11.09.2015”

  1. A tak w ogóle to bardzo się cieszę, że ktoś zajął się tym problemem na poważnie w Polsce, bo w końcu chodzi o nasze dzieci i przyszłe pokolenia. Rodzice nie mają pojęcia, co ich pociechy oglądają, a potem wielkie zdziwienie, skąd pewne zachowania u dzieci. Problem jest bardzo poważny, bowiem przekaz podprogowy ma to do siebie, że kształtuje umysły, wpływa na zachowania, czego na pierwszy rzut oka nie widać, a co ujawnia się nieraz po wielu latach. Ja bym w swoich wnioskach posunęła się jeszcze dalej. Wszystkie te niedwuznaczne sytuacje w filmach, o których Pan mówi (pozycje seksualne, ruchy seksualne, takież podteksty) w moim odczuciu służą oswajaniu dzieci z pedofilią. Dziecko oglądając film niby tego nie rozumieją, ale jak np. wujek albo konkubent mamy, czy ktoś inny zacznie je dwuznacznie dotykać, to takie dziecko może nie wyczuć żadnego zagrożenia, no bo przecież zostało oswojone podprogowo z takimi zachowaniami. Inaczej mówiąc, skoro w bajce to było, to nie jest widocznie takie złe. I w ten sposób torujemy sobie drogę do patologicznych zachowań, które niszczą wrażliwą psychikę dziecięcą, a tym samym niszczą przyszłych dorosłych, których te dzieci kiedyś będą tworzyć. Już Hitler wiedział, iż Rosji nie da się pokonać przy tak wysokim poziomie moralnym społeczeństwa (jego medycy przeprowadzali badania na dziewczętach rosyjskich i byli zszokowani ogromnym odsetkiem dziewictwa wśród nich) i rozpoczął proces demoralizacji, która miała wspomóc proces niszczenia Rosji. Wydaje się, że to samo dzieje się w innych krajach, w tym w Polsce.
    Super, że podchodzi Pan tak fachowo do problemu, bowiem rodzice odbierają tego typu poglądy jako teorie spiskowe, albo po prostu nie chce im się bardziej wgłębić w temat, a problem jest poważny.
    Polecam dodatkowo inne materiały na ten temat:

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s